GreenFest ’21 zaļa dzīvesveida festivāls jau šajā nedēļas nogalē Siguldā

GreenFest biedrība jau ceturto gadu aicina domubiedrus un interesentus uz izglītojošu un izklaidējošu zaļā dzīvesveida festivālu GreenFest ‘21, kas norisināsies Siguldā no 1. līdz 3. oktobrim.

GreenFest kopienas idejas pamatā ir nemainīgs uzstādījums: “Domā zaļi, rīkojies viedi, dzīvo veselīgi”. Šajā filosofijā un dzīvesveida redzējumā veidota arī festivāla programma. 

1. oktobrī Siguldā Zaļās Villas kvartālā no pl. 15:30 festivāla ieskandināšana ar mākslinieku meistarklasēm, kopienas dārza Audz sezonas noslēguma pasākumu, ar meditāciju un muzikālām performancēm Kaspara Tobja izpildījumā. Savukārt 2. un 3. oktobrī festivāla norise plānota Siguldas pils kvartālā – divās dienās piedāvājot virkni izglītojošu un zaļāk domāt rosinošu lekciju un diskusiju, ar plašāku GreenFest ’21 programmu iespējams iepazīties šeit. 

Līdztekus lekcijām un diskusijām pils kvartālā būs iespēja apmeklēt Mūsu Bio tirgu, kurā vietējie ražotāji un amatnieki piedāvās savu produkciju. Teritorijā būs arī citas radošās aktivitātes – kopīga rudens velšu mandalas veidošana kopā ar mākslinieci Zinaīdu Ceski, Darbnīcu parks gan lieliem, gan maziem, tāpat apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja nobaudīt veselīgas un gardas malītes. Festivālā neizpaliks arī tā  neatņemama sastāvdaļa – muzikālie viesi. Ar ritma performanci festivālu atklās Pēteris Lunde sestdienas rītā pl. 10:00, bet tās pašas dienas vakarā pl. 19:00 muzikālā ceļojumā vedīs apvienība Rāmi Riti, savukārt festivāla noslēgumā svētdien pl. 17:00 koncertēs GreenFest ’21 īpašā viesmāksliniece – igauņu tradicionālās mūzikas dziedātāja un komponiste Mari Kalkun.

Ieeja pasākumā būs bez maksas, turklāt visas GreenFest ’21 lekcijas, diskusijas un koncertus būs iespēja skatīties online GreenFest Facebook kontā un festivāla mājas lapā www.greenfest.lv 

Festivāla PAVILJONA TERITORIJĀ varēs atrasties apmeklētāji, kuri uzrādīs sadarbspējīgu vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu vai testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai pēdējo sešu stundu laikā veiktu negatīvu SARS-CoV-2 antigēna testu, kā arī bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem. TIRGUS TERITORIJĀ ieeja ikvienam apmeklētājam bez ierobežojumiem. Visas festivāla lekcijas, diskusijas un koncerti būs skatāmi uz lielajiem ekrāniem tirgus teritorijā.

Greenfest ir zaļa dzīvesveida festivāls, kas norisinās kopš 2018. gada, triju dienu ietvaros pulcējot lektorus un zaļā dzīvesveida entuziastus un daloties zināšanās par zaļu un videi draudzīgu dzīvesveidu

Dalies:

Share on facebook
Share on twitter