Piektais “GreenFest” trīs Latvijas vietās – Siguldā,  Valmiermuižā un Cēsīs.

Jēgpilnas sarunas, vairāk kā 20 dažāda veida aktivitātes un  pasākumi. Vieda saimniekošana, zaļa domāšana, ilgtspējīgs dzīvesveids, iekļaujoša  sabiedrība un citas būtiskas tēmas, kas soli pa solītim tuvina mūs “GreenFest” vīzijai:  Gaujas Nacionālais parks – pirmais bioloģiskās saimniekošanas reģions Latvijā. 

Kā ierasts, “GreenFest” norisināsies arī šī festivāla dzimšanas vietā – Siguldā. 10. septembrī no 9.00 tiekamies Siguldas tirgū, R. Blaumaņa ielā 2, kur ar ievadlekcijām un diskusijām  atklāsim “GreenFest`22”. 

Savukārt, 17. septembrī no 11.00 Valmiemuižā uz Valmiermuižas alus darītavas parka  skatuves diskutēs Valmieras novada pašvaldības, Cēsu novada pašvaldības, Siguldas novada  pašvaldības, Vidzemes plānošanas reģiona un Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvji, lai  iezīmētu dažādu iestāžu sadarbības nozīmi pirmā bioloģiskā reģiona attīstībai Latvijā.  Uzņēmēju viedokli pasākumā pārstāvēs tādu uzņēmumu pārstāvji kā SIA “Valmiermuižas  alus”, SIA “Schwenk Latvija”, SIA “ZAAO” u.c., lai pievērstu uzmanību tēmai – Eiropas  Zaļais kurss – drauds vai iespēja uzņēmējiem. “GreenFest`22” pasākumu maratons noslēgsies Cēsīs. Divu dienu garumā 1. un 2. oktobrī kultūrvēsturiskajā Ruckas muižā un parkā, sadarbībā ar Cēsu Pluriversitāti, būs sarunas par  nākotnes iztēlošanos un citādā kļūšanu par normālu, par vides un ainavas vērtībām, par  ilgtspējīgas dzīvošanas principiem un attiecīgas dzīves telpas veidošanu.

Dalies:

Share on facebook
Share on twitter