GreenFest festivāls no 1. līdz 3. oktobrim Siguldā

Domā zaļi, rīkojies viedi, dzīvo veselīgi – ar šādu aicinājumu GreenFest biedrība jau ceturto gadu aicina domubiedrus un interesentus uz zaļā dzīvesveida festivālu GreenFest ‘21 , kas notiks Siguldā no 1.līdz 3.oktobrim.

Pasākuma galvenā ideja ir pievērst cilvēku uzmanību ekoloģijas un vides tēmām Gaujas Nacionālajā parka teritorijā, kā arī Latvijā un pasaulē kopumā

Greenfest`21 festivāla ietvaros turpināsim publisku diskusiju par Gaujas Nacionālajā parka kļūšanu par unikālu bioloģisko apgabalu Latvijā un Eiropā, kā arī veicināsim ikviena cilvēka interesi un iesaisti zaļa un ilgtspējīga dzīvesveida praktizēšanai ikdienā.

Pasākuma laikā plānotas ekspertu un nozares līderu diskusijas, lekcijas un pieredzes stāsti par bezatkritumu jeb zero-waste dzīvesveidu, ekoloģisku un dabai draudzīgu būvniecību, vērtīgu un veselīgu uzturu, ilgtspējīgiem nākotnes izglītības procesiem, apzinātības praksēm, kopienu veidošanu pilsētās un laukos u.c. tēmām.

Domājot par jaunākajiem festivāla apmeklētājiem pasākuma ietvaros tiks piedāvāts plašs radošo darbnīcu un meistarklašu klāsts. GreenFest ’21 laikā darbosies veselīgu ēdienu bufetes un Mūsu Bio tirgus. Festivāla programmu papildinās mūzikas koncerti un performances.

Lai uzrunātu vēl plašāku auditoriju par vides aktuālajām tēmām mākslas valodā, šogad GreenFest mākslas festivals ieskandina GreenFest idejas jau augustā, iznesot tās ārpus Siguldas pilsētvides.

GreenFest mākslas festivāla ietvaros Gaujas Nacionālā parka teritorijā ir apskatāmi 12 Latvijas mākslinieku veidoti vides un zemes mākslas (land-art) darbi, kas katrs nes stāstu par pašizpausmi mijiedarbībā ar dabu, par būšanu harmonijā ar vidi, kurā dzīvojam, un ar sevi pašu. Skaties mākslas objektu karti.

Plašāku GreenFest ’21 programmu skaties šeit.

Īss video atskats uz GreenFest ‘20 festivāla notikumiem:

Dalies:

Share on facebook
Share on twitter